Salı, Şubat 21, 2006

every me and every you

Saat gece 2 yi 1 geçiyor.Yani 02:01 ve ben oturdum sıkıldım blog yazmaya başladım. Her zamanki gibi anlamsız saçma sapan şeyleri birleştirip alın size blog diyerekten diğer blog yazan ve döktüren arkadaşlarla kendimi ayni seviyeye yükseltip daha sonra ''ulen ne yazmışım be" diyeceğim. Evet aynen böyle diyeceğim :)
Penguen'in bu haftaki sayisi yani geçen perşembeki sayısı çok güzel tavsiye edilir.Zaten kapaktaki karikatür tam kapak eden birşey olmuş.
Hani derler ya kızları anlamak zor diye ben daha önce bu kelimeyi hiç kullanmamıştım ama harbi kızlar siz çok zorsunuz.Ya da ben çok beceriksizim,yapamadığım birşey sonucu bütün herşeyi kızlara atarak kendimi mutlu ediyorum..
Aklima şey geldi ya beyza adlı şahısın yaptiği..''bu kokuyu sürmeyin sewdigimin kokusu bu sürüp sürüp gezmeyin..'' seklindeki duygusal şarkıyı dinleyince hep parfum alasim gelior..
Alpay Erdem'in ''Ben ne kadar insanim?'' sorusuna verdiği cewap mükemmel aynen katiliyorum.Cevabi ne miydi? ''Ben insan değilim''
O değil de eskiden ben ''nese ya salla'' dedigim zaman,o zaman ki sorunum neyse unutuyordum.Şimdi ise ''nese ya salla'' yine diyorum.20 dk. sonra yine ayni konu aklima geliyor..
Koskaca internetde (internet'i artik bi yer olarak kabul ediyorm ve mutluyum yok mutlu diilm) aradığım tür adidas ayakkabı bulamadim..neyse converse alayım bari..
Led Zepplin - dream on şarkısını bileniniz war mi? Sarkının bir kısmında adam sing for the moment'i söylüyor,eminem çaldı demek ki ondan..
Bu arada msn de benle konustuktan sonra giderken (aradan ne kadar zaman geçse de) bye demeyenlere gıcık kapıyorum.
Neyse ya yine bir sürü gereksiz bilgiler aptalca yazilar ve en önemlisi bir sürü ''salla ya'' larla geçen bir 1 saat sonunda yazımı tamamladım..
O değil de ehehe benim de blogum war ben de yazarım laaaan.. :P hadi teyk keyr..

Dipnot:Senses Fail - The Ground Folds (Acoustic) tavsiye ediyorum yine..Geceleri acousticler çok iyi gidior..
Somebody

Hiç yorum yok: