Çarşamba, Mart 29, 2006

....

gece olmuş nerdeyse 2. bela! pardon ceza ( hukuku ) okumaya başladım bu gece. fonda "dertleri zevk edindim..." çalıyor ama rakı eksik. zaten olsa da tek başına içilmez o meret. yok canım meze şart değil muhabbet şart!!
şöyle egede arkeolojik bir kentin yanında olsak, acep assos mu yoksa iassos mu daha iyidir?? yoksa yoksa knidos'da olsak da deniz feneri dibimizde yanıp sönse de ...yok ya o zaman yıldızlar pek parlak görünmez..yıldız dedim de aklıma geldi çetin altan bi yer de "nasıl ki hangi yıldıza kaç insan gözünün degmıs oldugunu da kör bir saksagandan baska dusunen olmamıstır.yahut kör saksagan bile dusunmemıstır bir yıldıza degmiş ınsan gözlerı sayısını." böyle seyler dusunmek lazım aslında.yoksa yıldızlara en yakın olacagımız kalkan'da mı dusunsek hafıften içeriken.__? fonda da bu sefer bir udi çalsa muhayyer kurdılerı, kurdılı hıcazkarları..
gerci dıonysos la artemis kızar belkı ama liri nerden bulacaz bu vakitte.gordun mu yıldız kaydı...abi ay ne kadar yakın baksana sankı avucumun içinde....keske antık yunanda mı yasasaydık diye iç gecırsek...
oglum gerceklere dön ceza calıs dıye bır ses gelse içinden sen de uykum geldi diye kıvırsam ne de gusel olur.sonra biri 3-4 arkadasla bıkac yıl once yaptıgınız g.amerıca seyahatını haturlatmaya başlasa...ateş yaksak sonra.muhabbet sabaha kadar surse, sabah hıc uyumadan yola cıksak yıne patıkalarda sıncap gorsek, ben antık bı sıtenın koca taslarını devırmesem, oglene dogru hava ısınınca uyusak.sonra sabah 6 da kalkıp "amma cabuk sabah oldu" dedıkten gec kaldıgımı anlayıp hızla kotu gıysem.sona otobuse yetısmek için koşsam.2 saat trafık ceksem.9 dakı ceza pratık dersıne gırsem??yok abı yarın uyucam valla : )
SeyyaHayyam

2 yorum:

Yavuz the Tavus dedi ki...

Senin KUUUUAAAAAAAAAAAAAn gelmiş oğlum. KUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAA!!!!

Bahadır "BAGON" Emirler dedi ki...

sana ne gerek biilon mu? hem maddi hem de manevi olarak destekleyecek biri gerek! :D oğlum gidelim tekrar bir yerlere yoksa sıyırcam şı sçtımının kentinde...