Çarşamba, Mart 08, 2006

CANIM SIKILDI (2)


böyle sabah kalktım öyle boş boş bakınıyordum bloglara sonra birşey farkettim yazılan blogların çoğu akşam yada gece yazılmış.Bende kendi kendime gündüz blog yazılır mı diye sordum?Cevabı beyin fırtınalarımın dinmesi sonucu buldum?Evet yazılır..
*Ahu Tugba ile Murat Parasayar (soyada dikkat) ilişkisi bozuluyor ya..içim kan agliyor.O değilde bi projem war böle bu bütün tv(!) ünlülerini yani taa bbg eraydan başlayıp kaynana semraya kadar hepsini toplayalim bi stadyumda böyle açılış falan var ayağına sonra oraya bomba atalım?
*Çarşamba günleri saat 12,24'de trt 4'de Mikro Ekonomi dersleri var izleyin yada izlemeyin nedir yani?
*Off ya hava çok kötü.Ben böle havalarda sokağa cıkarsam üstüm başım çamur oluyor ya.Harbi ben yani havada bulut olmasın her yer kuru olsa bile eve gelince bi bakıyorum kotun arkası çamur olmuş.Peşimde arkamdan çamur atan (bkz:çamur atmak) bi kişilik var diye düşünüyorum artık..
*Birşey daha söyleyecegim bu Cennet Mahallesinin ilk bölümleriyle son bölümleri arasındaki dialog farkları acaip komik yani.Ali Şan'ın ne bilim Çağla Şikel'in böle rumen şivesiyle konuşması o zamanlar sanki her lafa ''abe'' ekleyince rumence(!) olmuş gibi düsünüyorlarmış.Şimdi ise harbi döktürüyorular..
*Bide ben kız istemeye gitmesem olmaz mı ya?Yıl olmuş 2006 kız istememi kalmış?Gitceksin böle anne baba biz ewleniyoruz diceksin olcak bitcek..
*Buradan Alpay Erdem'e bir sitemde bulunmak istiyorum.Ey Alpay Erdem insan bir cewap verir mailime ya of ya neyse Bahadir sizin okulun karikatür olayinda Alpay Erdem'e benden bahsetde biraz utansın...yada utanmasin nedir yani?
*Neyse bu arada harbi gündüz blok yazılmıyormuş.Ama ben yazdım ama yalan yani.. :) ehehe neyse yazıma burda son veriyorum..
*İyi günler...

dipnot:Staind - Right Here çalıyor şu an..
The Somebody

Hiç yorum yok: