Pazar, Haziran 25, 2006

içimde biri var

ilk belirtiler başlayalı çok zaman oldu.yaşımmı?üç aşşağı beş yukarı ondu.varlığını hissettiğim ilk yer otoyoldu.okul yolu sabahları hep çile doluydu.miskin bedenim salyalar saldı sırama.tiksinç değilim yafta takmayın adıma.üstüme gelmeyin farklı olan ben değilim.üzgünüm gülmeyin kastii degil bu eğilim.bana inanmadınız hiperaktif sandınız,pediatrik tezde biraz pasif kaldınız,itiraf edemedim her tarafım bertaraf,içimdeki her neyse iyiliğe itilaf.günden güne oda benle büyüdü ve gelişti.doğruyu bilip yanlışı istemesi çelişki,en içten dileklerim cidden bunlar değilki.
sen gitsen içimdeki kısmen hepsi biterdi.
evet doğru anladın benim içimde biri var..
hayır deli değilim bu duyduğum en aptal sual.hala anlamadınız herşey onun eseri,öldürdüğüm kadınada o vurdu ilk keseri,ben istemesemde o yaptırır hep istediğini.dur yapma desemde dinlemez hiç sözlerimi.ben masumum içimdekini çıkarıp yargılayın,ama beni serbest bırakın köreldi algılarım..
beni idam etsenizde onu öldüremezsiniz.beden değiştirip durur farkedemezsiniz.duruşma bittiğinde benle olan işide biter.hakim bey kimbilir belkide sizi seçer.girerse içinize görürsünüz katil olmayı,bir bakarsın koymuşsun caddeye bombayı,patladığında can verenler suçsuz bedenler.anlamazsın kandırır görünmez bedeller..
herşeyi söyledim alın size bir itiraf daha..
birileri ağlarken atmak istedim kahkaha..
irtifa kaybetti uçak kulelere daldı.ladin'inde içinde onun ikiz kardeşi vardı.yandı gökyüzü çok soluklar sonlandı,kaydı yıldızlar umutlar onlara bağlandı..
bana bakmayın öyle kokainman falan değilim,içimdeki kana bağımlı ben bunu bilirim..sırf bende var sandınız içimdeki lanetten,sokaklara baksanız anlarsınız hakkaten..odaklanmış zekalara kin dolu varlıklar,palazlanmış dehalara soykırım karanlıklar.
ne söylesem boş fonksiyonsuz bir köleyim..
tek istediğim ötenazi bırakında öleyim..
beraat bekledim sanmayım bana acımayın.

son bir isteğim var içimdekini çıkarın!!!


Mrtince Tarih:25 Haziran 2006 Saat:00.30

1 yorum:

dodothebird dedi ki...

süper düper bi yazı belirteyim dedim.[böle de kolpa yorum yapılmaz işte hehe]