Pazar, Temmuz 09, 2006

...sadece 3 nokta...

Kısa konuşacağım...Kahrolası hayatım artık son safhasına geldi, herşeyden önce kendimi bulmayı değil artık hiçbir yere ait olmamayı başarmam gerekli...İşte bu yüzden uğrunda kurduğum tüm köprüleri yıkmam,belki de tüm geçmişimi tehlikeye atmak zorundayım...Bu söylediklerimi başarana kadar yazı yazmayacağım...belki kısa sürede olur belki de hiç gerçekleştiremem...İşte bu yüzden siteden atılmayı talep ediyorum.Yazmaya belki devam edeceğim bir gün ama artık burda kalmamı gerektirecek bir şey yok...Beni buraya dodo eklemişti şimdi de o atsın lütfen...Kendinize iyi bakın...iyi yazılar!!...Yavuz "Eskinin hatırına: HoRuS" EĞİLLİ

3 yorum:

somebody dedi ki...

ben adminlerden biri olarak senin yazarlikdan atilma istegini kabul etmiyorum..istersen dobakelerden çıkartabilirs ama yazarlikdan atmama taraftariyim..

bu arada ne oldu hocam a.q. ne böyle atin beni,kimse beni sewmio tripleri töbe töbe.. iyisin iyisin sen bi tatil e git alemlere ak kendine gel :)

Ümit ''ADMIN'im lan ben'' BAK

Olcay "Orukayu" Bayram dedi ki...

İyi demişsin ümitim. Bu sanal alemden kurtulmak öyle kolay değil. Bir iki yazı yazayım bırakım bu işi, arkamda iz bırakmadan kaçarım buralardan, kule kalkışıma hasta olur gibi triplere girmemek lazım. Gez toz dolaş bünye rahatlasın yine buraya dön. Aramızda görelim seni. Enseyi karartmayalım.

olcay "kürkçü dükkanı" bayram

dodothebird dedi ki...

yavuzum yazarlığını silmeyi düşünmüyorum istiyorsan sen gelene kadar dobakelikten çıkartabiliriz ama bu buhranlı dönemler geçer gider ilişkileri böle bi anda kesip atmamak lazım.neyse konuşuruz biz du bakalım..