Pazar, Nisan 23, 2006

senaryoaktar

SENARYO AKTAR
Arkadaşlar! RTV (Radyo Televizyon) bölümü ile film projemiz var. Bu insanlar her dönem bir kısa film çekiyorlar ve senaryo sıkıntıları var. Son filmlerinde bende oynadım ve çok beğendiler (başka adam yok diye beğendiler). Bu son dönemleri ve bu dönem çekecekleri film, kısa film yarışmasına da katılacak. En geç 5 Mayıs'a kadar bir senaryoya ihtiyacımız var.
Bu vesile ile sitemizin senaryo yarışmasını başlatmış oluyorum. Filmin cdsini gün gelir evinize yollarız olmadı siz, "Benim de bir filmim var." hazzıyla yaşarsınız.
Senaryolarınız diyalogda içerebilir sadece fikirde olabilir. Yorum olarak bu konu altında toplarsak iyi olur.

12 yorum:

dodothebird dedi ki...

ahmet tarantula kendi halinde yaşayan bir bakkaldır.bir gün bakkalına düşen bir meteor ahmetin süper güçler kazanmasına neden olur.bu süper güçler sayesinde ahmet ninja kaplumbağalara savaş açar ve annesinin intikamını alır.annesi aşırı kalsiyum sandozdan ölmüştür halbuki.splinter usta bunu ahmete söyler.ahmet acı gerçeği öğrenince vicdan azabına dayanamaz ve tcdd de lokomotif olarak hayatına devam eder.evet.

doğan "jack peterson" öztürk

dodothebird dedi ki...

hayrettin uzaylı bir insansdır.en sevdiği yemek patlıcan[direk patlıcan işte] sen sevdiği şarkıcı petek dinçözdür.en büyük hayali petek dinçözle patlıcan yemektir.bir gün karşıdan karşıya geçerken bir araba hayrettin e çarpar.arabanın sahibi petektir.aralarında aşk başlar.sonra biter.sonra hayrettin altıyı bulur ve patlıcan işine girer.geçen süre içinde petek dinçöz ölmüştür.hayrettin büyücü olur ve kadim sanatı kullanarak petek i bir mumya olarak geri getirir.sevişirler.mutlu son.

doğan "arabaya taş koydum civanım" öztürk

somebody dedi ki...

hüseyin ve arkadaşı wilyim amerika gezisinde tanıştıkları gayl ile farkli eyaletlere gezmektedirler.Gayl (Guile die yazılıor) onları sıtriit faytır (street fighter) adı werilen sokağa götürür.Orda ken riyu ve çunli ile bi poker oynadıkdan sonra.wilyim ile çunli ewlenir.Gayl ken riyu aralarında three some olayina girerler.Hüseyin ise eskiden ikiz kulelerin oldugu bölgeye bir simit sarayı açarak geçimi sağlamaktadir..

Umit ''Mustafa Altıoklar'' BAK

dodothebird dedi ki...

muharrem genç bir tıp öğrencisidir.en büyük hayali ölümsüzlüğü sağlıycak bir hap bulmak olan muharrem bir gün yolda gezerken bahsi geçen hapı bulur.bu arada james hetfield yeni kurduğu grubu "metalika" ya bass çı aramaktadır.muharrem çiçekle kuzey kaliforniyanın güneyinde bir dönercide şans eseri karşılaşırlar ve muharrem james e aşık olur.birlikte japonyaya giderler ve burada bir hamam açarlar.bu arada dünyaya paralel bi evrenden gelen çükü mükü savaşçıları saldırır.muharrem bir jedi olduğunu keşfeder ancak savaşlarda ölür.james kuzey kutbuna yerleşir sonra sıkılıp ümraniye de kebap salonu açar.bitti.

doğan "elmalılı" öztürk

somebody dedi ki...

Hollandada bir gay barda barmenlik yapan gandalf'ın dikkatini içeriye giren iki küçük adam çekmişti.Adamlarla tanışan gandalf isimlerinin Pipin ve Pipim oldugunu öğrendi.Her zaman kücük şeylere karşı ilgi duyan gandalf o gece pipin ve pipimle hayatının fantazilerin yapmıştı.Herşeyden bir haber yada 2 haber bi şekilde ortalıkta gezen Kadir Ballhead bu 3 lüyle gay barda karşılaşır.Aralarındaki muhabbet sonucu ilişkileri farklı pozisyona gitmek üzereyken meteor düşmesiyle dünya havaya uçar.
.

dodothebird dedi ki...

fahrettin hayatın anlamını çılgın partiler,uyuşturucu ve alkolde arayan bir japon gencidir.en büyük hayali suat sunayla bir gece geçirmek olan fahrettin zamanda oluşan bi kırılma sonucu kendini 1453 yılında bulur.fatih sultan mehmetin haremine girer ve cariye olur.bu arada eski dostu maykıl ve kankası coystik le birlikte pleysıteyşın işine girerler.akabinde buz çağı başlar ve new york sular altında kalır.fahrettin in ilkokuldan sevgili ayşe ise metamorfoz geçirip araba olur ve kötü lahmacunlar tarafından köküne kibrit suyu dökülür.olaylar gelişir.

doğan "maykıl muur" öztürk

Bahadır "BAGON" Emirler dedi ki...

Jack kumar oynayan öksüz bir gençtir. Kumar masasında titianik biletini son anda kaçıran jack kendini viskiye vurur. Bir gece alkolden harap bitap bitmiş olan jack rüyasında ak sakallı bir dede görür. dede buna:sahrayıcedid özçiçek pasajı numara 13" der. kendine gelir gelmez adresi aramak için evden çıar. adresi bulur. öğrenir ki ölmüş sandığı babası meğerse yaşıyormuş ve viski üretiyormuş. Jack ve jack daniel sarozdan ölür...

Bahadır "BAGON" Emirler dedi ki...

tek ve el adlı iki genç yolda birbirlerine çarparlar ve tanışırlar. Birbirine aşık olan iki genç beraber olurlar ve tekel adı altında rakı üretmeye başlarlar

Bahadır"etanol"Emirler

Bahadır "BAGON" Emirler dedi ki...

Olcay Bayram level 19 bir üniversite öğrencisidir. İki kısa film çektikten sonra lvl 20 olan olcay bundan sonra olcay akbayram olur. edip akbayramla muhteşem bir ikili olan olcay akbayram bisiklette beyinciğini kullanmadan dengede durarak kaval çalmaya başlar...

Bahadır"emvekare"Emirler

Doğa dedi ki...

Eyüp cinsiyet değiştirmiş ve kız olmuştur. Fakat bir sorun vardır Eyüp lezbiyendir.

Doğa "sudoku" Genç

Olcay "Orukayu" Bayram dedi ki...

Benim senaryom ciddi bir şekilde.

Ne değerini bildik denizin, ne de hayatın...

Öss gerilimi yüzünden bağırsaklarında sorun çıkan genç. Üniversitede bir gün reflü olduğunu öğrenir. Bu hastalığın, bir teşhis sonucu kanser olduğu anlaşılır ve doktor çocuğa okuduğu şehirde tedavi görürse masrafların üniversite tarafından karşılanacağını söyler. Çocuk ailesinin bulunduğu şehre gitmek ister çünkü orada denizde vardır. Bir gün kimseye haber vermeden trenle istanbula gider. Bir süre denize baka kalır. Ölür.

dodothebird dedi ki...

bayram bir lise öğrencisidir.bir gün annesinin uzaylı babasının elma olduğunu öğrenir.akabinde babasını yer.alpha centauriye kaçan annesini bulmak için çıktığı yolculukta hayatın anlamını bulur ve oto sanayide işe girer.popstar olur.

doğan "peruvian skies" öztürk